LKL akademija

„LKL akademija“ skelbia atranką į trečio sezono mokymus! Prisijunkite prie LKL komandos 2017–2018 m. sezonui!

GALIMYBĖ. Lietuvos krepšinio lyga siūlo abiturientams ir aukštųjų mokyklų studentams prisijungti prie LKL klubų veiklos ir įgytas teorines žinias panaudoti praktikoje.

TIKSLAS. Suteikti „LKL akademijos“ studentams galimybę panaudoti savo žinias įgyvendinant LKL ir vietos bendruomenių projektus marketingo, komunikacijos, viešųjų ryšių ir renginių organizavimo srityse ypatingą dėmesį skiriant socialiniams projektams. Atkreipti LKL klubų dėmesį į perspektyviausius studentus, kurie po praktikos galėtų tęsti darbą klubuose. Integruoti socialiai remiamų grupių atstovus į LKL ir klubų veiklas ir projektus skatinant šių asmenų pripažinimą visuomenėje.

KONCEPTAS. Atlikus gyvenimo aprašymų ir motyvacinių laiškų analizę, bus atrinkta iki 15-os studentų septynių mėnesių stažuotei. Studentai analizuos LKL klubų marketingo, komunikacijos ir renginių organizavimo esamą situaciją, ieškos probleminių situacijų ir jų sprendimo galimybių.

MOKYMASIS. Visos praktikos metu studentais rūpinsis LKL ir klubų darbuotojai, su studentais bendraus lygos partneriai, studentams bus iškeliami tikslai, ruošiamos užduotys ir vertinamas darbas. „LKL akademijos“ studentai turės galimybę mokytis iš savo srities profesionalų.

ATRANKA. LKL vykdo atranką iki 2017 m. spalio 25 d. Visi norintieji raginami siųsti savo CV ir motyvacinį laišką el. paštu info@lkl.lt. Atrinkti kandidatai bus informuoti.